Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad uprostřed Teplic
Datum nahlášení: 29.05.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Hromada odpadu připomínající skládku déle jak 14 dní v ulici Karla Čapka 2525 Zbytky nábytku s hřebíky, hrozí úraz děti, kteří tudy prochází, nebo si hrají. Dále přeplněné nádoby na tříděný odpad konkrétně papír.
Lokalita závady: U Schodů, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.