Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici a kolem popelnic
Datum nahlášení: 29.05.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Odpad kolem popelnic a "v té trávě" jestli se tomu hegeši dá tak říkat :(((( Lidé si z toho tady dělají černou skládku.
Lokalita závady: Thámova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu. Stanoviště na tříděný odpad sem bylo umístěno na žádost občanů, protože v blízkosti jiné není. Je škoda, že jej někteří takto zneužívají. Papír i plast mají být vyváženy 2x týdně - svoz je tedy určitě dostatečný.