Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené hřiště
Datum nahlášení: 29.05.2022
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Vydloubnuté jedno kolečko na dětském hřišti
Lokalita závady: Nová Ves, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava tartanového povrchu bude poptána po dodavateli sportovního hřiště.