Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční lanovka
Datum nahlášení: 29.06.2020
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Na hřišti u botanické je nefunkční lanovka, jezdec nejede volně, drhne. Číslo 11.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán správci dětských hřišť, který vyčistil pojezd lanovky, jenž byl zanesen kamínky od dětí.