Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 29.06.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Opakovaně se propadá zámková dlažba - podhrabání od hlodavců
Lokalita závady: Javorová 3031, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po provedené deratizaci bude povrch opraven.