Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Polamane stromy po bouřce
Datum nahlášení: 29.06.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na Bílé cestě nad hlavním vjezdem do bunkru z ulice Moravská na lesní pěšině jsou vyvrácené stromy.Prosim o jejich odstranění.Dekuji J.Nejedla.
Lokalita závady: U Garáží, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána společnosti Marius Pedersen a.s, která zajišťuje údržbu zeleně.