HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 290719_408d


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Odpadkový koš.

Datum nahlášení: 29.07.2019

Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby


Popis závady: Dobrý den. Žádám Vás tímto důrazně o okamžité odstranění odpadkového koše naproti vchodu v ul. Antonína Sochora 1306/11. Tento koš je vzdušnou čarou umístěn ve vzdálenosti 9,7 m od našeho bytu, / viz foto /. Měřeno laserovým přístrojem. Z tohoto koše se k nám do bytu line zápach, neboť do toho koše hází pejskaři exkrementy od svých miláčků. Není nám vůbec jasné, proč se tento koš zde umístil, když jsou zde na dosah nádoby na komunální odpad a naproti přes ulici další odpadkový koš, /viz foto /. Myslíme si, že takováto koncentrace nádob na odpadky je zcela zbytečná a obtěžující. Děkujeme za urychlené vyřízení.


Lokalita závady: Antonína Sochora 1306/11, Teplice, 415 01, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpadkové koše byly nainstalovány v roce 2017 na žádost občanů z domů v ulici Antonína Sochora č.p. 1303-1314. Vaše žádost na odstranění koše před č.p. 1306/11 bude předána na Bytové družstvo Mír k projednání s delegátem objektu.