Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 29.07.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Antala Staška 1713, mezi rampou a kontejnery
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z kontejnerového stání byl zadán svozové společnosti Marius Pedersen a.s.