Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlý strom
Datum nahlášení: 29.07.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerostlý strom - zasahuje do střechy, nutno ořezat. K.ú. Teplice - Trnovany , p.č. 1942/13.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dřevina bude v období vegetačního klidu pokácena. S pozdravem Bc. V. Pillerová
_________________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření.