Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekané trávníky
Datum nahlášení: 29.07.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na Moskevském náměstí jsou opakovaně neposekané trávníky
Lokalita závady: Moskevské náměstí, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Do konce příštího týdne budou trávníky posekány.