Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená zeleň
Datum nahlášení: 29.07.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Re: V loňském roce při výkopu rýhy pro kabel minibagrem byl poškozen šípkový keř a do křoví naházeny hadry. Ulámané větve jsou pod keřem, hadry zatím nejsou vidět, ale až opadá listí, nebude to hezký pohled. Závada není odstraněna, na místo závady byl místo arboretisty poslán dřevorubec, který zlikvidoval vedlejší vzrostlý keř, který nelměl větve až na trávník a ani nezasahoval do komunikace.
Lokalita závady: Přítkovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
Situace byla prověřena na místním šetření, nepořádek ani větve se na místě nevyskytoval. Do konce měsíce srpna bude ořezán šípkový keř.
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. U jehličnanu byla zadána úprava spodních pater, dále měl být odstraněn nevzhledný keř a nálety. Nepořádek byl zadán k odstranění. Dne 4/8/2022 prověřím situaci na místě.