Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nálet po pokácení stromů
Datum nahlášení: 29.07.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, je to cca rok co byly v ulici Tolstého pokáceny stromy ale dnes jsou kolem pařezů obrostlé a zaclání to výhled při výjezdu z firem DanCzek Teplice a.s. a firmy Migatronic. Jakmile sem někdo přijede, okamžitě uvidí o čem píši, nálety jsou dnes cca 2-3 metry vysoké. Děkuji Vám a po telefonu rád sdělím jakékoliv doplňující informace.
Lokalita závady: Tolstého, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
Práce budou provedeny do konce srpna 2022.
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 4/8/2022 situaci prověříme na místním šetření.