Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční veřejné osvětlení
Datum nahlášení: 29.08.2015
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Lampa přímo u domu osvětlující prostor před domem, nesvítí
Lokalita závady: Boženy Němcové 2377, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Informace byla předána správci veřejného osvětlení, který následně zjedná nápravu.