Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka
Datum nahlášení: 29.08.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: černá skládka na rohu ulic Americká x Londýnská, tradičně u trafostanice vedle kontejnerů.
Lokalita závady: ulice Londýnská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu.