Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak na parkovišti
Datum nahlášení: 29.09.2016
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Dobrý den, prosím o odstranění vraku vozidla, které se déle než měsíc nachází na parkovišti mezi ulicemi Olbrachtova a Seifertova (parkoviště rovnoběžné s ulicí Masarykova). Automobil je z větší části již rozebrán vandaly, chybí mu značky apod. Automobil tak akorát přitahuje zloděje a zabírá parkovací místo. Děkuji.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vozidlo bylo zařazeno do evidence sledování dlouhodobě odstavených vozidel na pozemních komunikacích. Problematiku autovraků a dlouhodobě odstavených vozidel má na starosti p. Roth.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová