Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící kryt na sloupu veřejného osvětlení
Datum nahlášení: 29.09.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Na spodní části sloupu je sundaný kryt elektroinstalace, která je tím pádem obnažená. Hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Jde o sloup v ulici Masarykova před domem 1226/86.
Lokalita závady: Masarykova třída 1226/86, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkuji Vám za nahlášení. Závada byla předána k řešení smluvní společnosti.
S pozdravem
Daniel Engel