Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 29.09.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Žádám o zhotovení nového chodníku v ulici Mírová v blízkosti MŠ Na Kopečku a ZŠ.Ulice je velice frekventovaná,denně tudy vodí rodiče děti do školky a ze školky,děti zde chodí na procházku,chodí tady děti blízké ZŠ.Chodnik neni úplně vyhovující .
Lokalita závady: část obce Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Opravy Vámi uvedené oblasti máme zařazeny ve výhledu investičních akcí pro rok 2022. Do doby realizace budou dle potřeby prováděny lokální výspravy.