Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 29.09.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa č.4689
Lokalita závady: Josefa Ressla, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.