Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční silniční rošt a následná kanálová vpusť
Datum nahlášení: 29.10.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Křižovatka ul.Heydukova a El.Krásnohorské, kde je přes celou šířku kan.rošt tak nepobírá vodu a to saamé kaanál, který je umístěn kousek za ním při vjezdu na pozemek BDHeydukova. Voda tekoucí při pravé straně silnice už od restaurace Výsluní právě v křižovatce ulice E.Krás. zatéká jak do této ulice( a zaplavuje vjezdy horních garáží !) i přes stávající rošt, pokračuje na uvedený kanál přes který přetéká na chodník a do dvora. Při posledním čištění zmiňovaného kanálu mi bylo pracovníkem slíbeno, že stávající řešení je špatné a že to bude následně hlásit na úřadě. Uplynul rok a nic. Prosím, prověřte si to a dejte mi nějaké vyjádření na odstranění problému. Díky, s pozdravem J.Jindra Posílám pro info dnešní smímek
Lokalita závady: Teplice ev.č. 1911, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.