Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nádoba na plasty ul. Antonína Sochora 1306
Datum nahlášení: 29.11.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nejde otvírat lidé odkládají vedle nádoby
Lokalita závady: ulice Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán na svozovou společnost Marius Pedersen a.s. k nápravě.