Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Těžko sjízdný příjezdový prostor
Datum nahlášení: 30.03.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Z ulice Karla Aksamita je vjezd ke garážím. Prostor meti těmito garážemi je katastrofální. Díry hluboké až 20cm, po dešti vzniká jedna velká vodní plocha. Nemožnost vyjet nebo zajet do garáže, aniž by se muselo projet dírou. Hrozí vážné poškození nebo zničení pneumatiky nebo spodku auta. V místě byla kdysi i kanalizace, ta je ale nefunkční (zřejmě zanesená). Více na přiložených fotografiích.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k řešení správci dešťové kanalizace a údržbě komunikací.