Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dva odstavené vozy, poškozené, dlouho stojící
Datum nahlášení: 30.03.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Na parkovišti za vietnamskou prodejnou v ul. Rovná a Pod školou
Lokalita závady: Plynárenská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tyto dva vraky jste hlásil již 28.3.2022.
Automobily budou prověřeny MP a bude-li se jednat o vraky, bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.