Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 30.03.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici pod Hvězdárnu nesvítí lampa. Číslo lampy je špatně čitelné, ale mělo by to být 1527, viz. fotografie.
Lokalita závady: Pod Hvězdárnou, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.