Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Náletové dřeviny v keři
Datum nahlášení: 30.04.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V keři před domem jsou vysoké náletové dřeviny. V minulosti byly již jednou odstraňovány, ale znovu vyrostly do velké výšky.
Lokalita závady: Přítkovská 1652/1, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, nálety by měly být již odstraněny.
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 27/5/2021 bude situace prověřena na místním šetření.