Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek u kontejnerů
Datum nahlášení: 30.04.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nepořádek kolem kontejnerů na pozemku č. 377/8 k.ú. Teplice - Řetenice.
Lokalita závady: Duchcovská 431, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.