Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Betonový pražec na chodníku + celkově poničený chodník
Datum nahlášení: 30.04.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Betonový pražec na chodníku + celkově poničený chodník
Lokalita závady: Štúrova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu řešíme s uživatelem odstavné plochy.