HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 300422_538c


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Autovrak bez technické

Datum nahlášení: 30.04.2022

Kategorie závady: Autovraky


Popis závady: Autovrak značky Ford Mondeo. Dlouhodobě nepojízdné, bez technické.


Lokalita závady: Skupova 558/33, Teplice, 415 01, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vrak již byl prověřen a současně byl vyzván majitel k odstranění vozidla dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích a výzva vyvěšena na úřední desce.