Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená lavička
Datum nahlášení: 30.05.2016
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Lavička je umístěna v ulici Josefa Hory 2556, Teplice - na trávníku u panelového domu, viz foto, je připevněna na kovové konstrukci. Je poškozena sedací část lavičky.
Lokalita závady: Josefa Hory 2556, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Lavička, na kterou jste upozornil není majetkem Statutárního města Teplice, ale patří do vybavení domů. Majitelem domů je bytové družstvo Doubravan se sídlem J. Hory 2553-6, Teplice, proto se s případnou žádostí o opravu obraťte na ně. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice tel.:417510918