Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díry v silnici
Datum nahlášení: 30.05.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Několik ,výmolů v silnici
Lokalita závady: Doubravská 838/29, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není v majetku města Teplice. Závadu předáme na Správu a údržbu silnic Ústeckého kraje.