Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekaná vysoká tráva
Datum nahlášení: 30.05.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Od března neposekaná tráva
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, ale předmětný pozemek není ve vlastnictví města Teplice. Abychom mohli vyzvat vlastníka pozemku k nápravě, musel by předmětný pozemek "narušovat vzhled obce" v tom pravém slova smyslu. Bohužel v tomto stavu trávník zatím není - tráva je sice vyšší, ale v této fázi nemůžeme použít ustanovení zákona o obcích. Doporučuji vám obrátit se na vlastníka pozemků.
Děkuji za pochopení.