Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozena lampa v Krupské ulici
Datum nahlášení: 30.05.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Hrozi vyvraceni a padu ,
Lokalita závady: ulice Krupská 14/21, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.