Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nejedná se ani o závadu ale absenci
Datum nahlášení: 30.05.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Prosím o umístění TOY na nové dětské hřiště v Trnovanech za kauflandem jak je ta dráha pro koloběžky ... A teď nově i taková na lezení a v sítích. Je to moc pěkné,dětmi hojně využívané a smysluplné využití dříve stavby pro bezdomovce a fetaky,teď nádhera, udržované,dnes sekali trávu,jen ten záchod chybí. Děti chodí za okolní stromky ake dospělý doprovod nemá kam
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Mobilní toaletu na hřiště umístíme v co možná nejkratší době. Hezký den