Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekaný trávník
Datum nahlášení: 30.05.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V celé ulici A.Sochora není posekaný trávník před jednotlivými vchody do panelových domů--výška dosahuje místy i cca 50-60 cm. Děkuji.
Lokalita závady: ulice Antonína Sochora 1304/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tráva byla již posekána.