Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Mrtvý strom
Datum nahlášení: 30.05.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den. Už od únorové stavby nového trolejového vedení zde leží vyvrácený strom. Nyní je už podle mne jisté že ani znovu nezakoření ani neobrazí. Je na čase ho odklidit. Díky.
Lokalita závady: Bohosudovská 1603, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keř bude odstraněn, přibližně do konce týdne.