Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 30.07.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Rozsypaný nepořádek na chodníku a silnici.
Lokalita závady: Dlouhá 67/39, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek v ulici Dlouhá byl odstraněn týž den v dopoledních hodinách v rámci pravidelného úklidu komunikací.