Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ucpaná kanalizační vpust.
Datum nahlášení: 30.07.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Před několika měsíci jsem hlásil tuto závadu,dnes jí hlásím opět.Nebyla do dnešního dne odstraněna.
Lokalita závady: Javorová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáváme správci dešťové kanalizace k vyčištění v nejbližším možném termínu. Od prvního nahlášení závady byl několikrát učiněn pokus o vyčištění, bohužel vždy zde bylo zaparkované auto. Značku zakazující stání někdo odcizil, proto nebylo dosud možné závadu odstranit.