Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící značka hlavní silnice
Datum nahlášení: 30.07.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Na výjezdu z parkoviště je umístěna značka "Dej přednost!" ale na silnici mezi ulicí Antonína Sochora a "velkým parkovištěm" chybí značka "Hlavní pozemní komunikace". Řidiči tedy dávají přednost z prava. Značení je neúplné a zmatečné.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, v tomto případě se nejedná o křižovatku, ale o označení výjezdu z parkoviště, kde je třeba dát přednost v jízdě. Podobná situace je např. u parkoviště v ul. Trnovanská (poblíž křiž. s ul. A. Sochora) a i na dalších místech.