Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odhozená lednice
Datum nahlášení: 30.08.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Odhozená, rozebraná lednice na ulici.
Lokalita závady: ulice Kmochova cesta, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nahlášeno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu.