Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Bordel
Datum nahlášení: 30.08.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, chtela bych touto cestou nahlasit bordel v trnovanech na travniku přímo u benzínové pupy ..koussek nad zastavkou... ve kroví.. bezdomovci tam porad tahají postele a vse mozne a není mozne aby se to jen tak amo uklidilo,.. nebo ta, jsou postele a vse mozne... ikdyž tam paní nebo slecna chodí uklízet nebo ji z okna vzdy vidim tak to uklidí a stejne to tam zas natahaji,,,dekují moc za vyrezenaní a uklid...
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bylo předáno technikovi z firmy Marius Pedersen a.s.