Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nedokončená oprava kanálu
Datum nahlášení: 30.08.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, na začátku prázdnin se začal opravovat kanál v ulici Pod Kopcem 62 Sobědruhy - Teplice. Pracovníci, kteří opravu prováděli nejen, že tam nechali značku, ale kanál je v horším stavu než před opravou. děkuji Kadlecová
Lokalita závady: Pod Kopcem 62, Teplice, 415 10, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k dořešení SČVK a.s., jako vlastníkovi zařízení.