Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zatarasený průchod
Datum nahlášení: 30.08.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den O víkendu 28.8-29.8 2021 někdo zablokoval průchod mříží mezi ulicemi Na Bramši a Nákladní. Katastrální území Teplice Trnovany parc. číslo 2413/3. Pozemek je veden jako ostatní komunikace. Je to jediná propojka mezi těmito ulicemi na poměrně dlouhém úseku souběžných ulic. Pokud je ve Vaší pravomoci toto zřejmě neoprávněné omezení průchodu odstranit tak tak prosím učiňte. Děkuji
Lokalita závady: Na Bramši, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci jsme prověřili. Pozemek je ve vlastnictví Českých drah - Správa železnic. Neevidujeme požadavek na oplocení soukromého pozemku.