Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad v lese
Datum nahlášení: 30.08.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Velka a menší hromada plastového odpadu u stezky a v lese mezi Bílou cestou a Novou vsi od vjezdu do bunkru v ul.U garáží asi 30 m.Jedna hromada leží vlevo,další asi 30m výše vpravo dál od stezky.Predem děkuji za odklízení.S pozdravem Jitka Nejedlá.
Lokalita závady: U Garáží, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 1/9/2022 prověřena na místním šetření.