Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Semafor za stromem
Datum nahlášení: 30.08.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Větve stromu zakrývají z větší dálky semafor, směr Buzulucká -> nemocnice, foto je ilustrační
Lokalita závady: Duchcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, větve byly zadány k ořezu do konce září 2022
_______________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 1/9/2022 prověřena na místním šetření.