Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník - propadlá zámková dlažba
Datum nahlášení: 30.08.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na chodníku před domem 1519/14 se stále více propadá zámková dlažba. Hrozí, že například v noci si někdo ze starších obyvatel může zvrtnout nohu nebo se jinak zranit.
Lokalita závady: Maršovská 1519/14, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k opravě v nejbližším možném termínu.