Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poklop kanálu na silnici
Datum nahlášení: 30.09.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Poklop kanálu na silnici není správně umístěn, poklop je nakloněn a je omezena průjezdnost silnice. Místo není označeno- jako překážka. Raisova ulice 2573 číslo vchodu.
Lokalita závady: ulice Raisova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po prověření bylo předáno k opravě správci dešťové kanalizace.