Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbité sklo na chodníku
Datum nahlášení: 30.09.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Rozbité sklo a střepy po odvozu kontejneru v ul. Slovenská před č. 2647 - při vstupu na chodník z parkoviště ve směru k ul. Jugoslávská
Lokalita závady: ulice Slovenská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k zajištění úklidu.