Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vychýlené zrcadlo
Datum nahlášení: 30.09.2019
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Zrcadlo v křižovatce při vjezdu do křižovatky z ulice Novoveská je dlouhodobě zvednuté moc nahoru a neplní správně funkci, kdy v něm má být vidět vpravo do ulice Bílinská. Zrcadlo je umístěno přímo v křižovatce na opěrné zdi dvouproudé komunikace. Bohužel vaše aplikace má problém s nahráváním fotografií z galerie na nejnovějším Android zařízení.
Lokalita závady: Bílinská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.