Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zlomený strom
Datum nahlášení: 30.09.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Zlomený strom zasahující na chodník. Trnovanská ul. před vchodem 1321
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevina byla odstraněna.