Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek - odpadky.
Datum nahlášení: 30.09.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Nepořádek - odpadky ve veřejné zeleni, parcelní číslo 1936/128 k.ú. Teplice - Trnovany.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad byl v minulém týdnu odklizen.