Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vzrostlé stromy stíní světlo z lampy
Datum nahlášení: 30.09.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Lampa v ul. Josefa Hory naproti prodejně potravin je umístěna tak, že její horní část je úplně v koruně vzrostlého stromu. Na chodníku a okolí je úplná tma. Lampa má číslo TP 03127.
Lokalita závady: Teplice ev. č. 1836, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.